AMOUAGE Interlude Man

1 595,00 

AMOUAGE Interlude Man

Woda perfumowana

Amouage Interlude jest jak przestrzeń pośrednia pomiędzy epizodami historii. Od Jubilation do Honour, każdy zapach to rozdział w wielkiej opowieści Amouage. Tym razem zawieszamy powieść w czasie, aby zaprezentować Interlude. Jesteśmy zainspirowani społecznym chaosem, otaczającym nas nieporządkiem i nadmiarem wrażeń. Interlude jest jedną chwilą w czasie. To przestrzeń, w której uczucia mają charakter introspektywny. Zaglądasz w głąb siebie, dzielisz się strachem, złością, frustracją i radością.

W Amouage Interlude Man użyto zarówno kadzidła jak i mirry, jako głównych składników do stworzenia intensywnego chaosu i nieporządku. W nutach głowy bergamotka, oregano i korzennik tworzą apokaliptyczny i destrukcyjny akord. Od samego początku kompozycja trzyma w napięciu. W sercu ambra, kadzidło, czystek i mirra łagodzą emocje. Zarówno mirra jak i kadzidło bawią się wymiarem miejsca i czasu. Współczesne i nowoczesne, ale jednocześnie odnoszą się do przeszłości.

Baza zapachu żyje wspomnieniem chaosu, destrukcji i nieporządku. Wszystko się może zdarzyć za sprawą niezwykle trwałych i intrygujących nut skórzanych, żywicy agarowej, paczuli, i drzewa sandałowego. Czystość, rzadkość i oryginalność pozostają na trwałe w pamięci.

Skład Amouage Interlude Man:

Nuty głowy: bergamotka, oregano, korzennik

Nuty serca: ambra, kadzidło, czystek (labdanum), opoponaks

Nuty bazy: nuty skórzane, oud (żywica agarowa), paczula, drzewo sandałowe

Nuta zapachowa: orientalno-drzewna

Kreator: Pierre Negrin, Christopher Chong

 

Pojemność

100 ml, 50 ml

Marka

Amouage

SKU: ce609f9e493f Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.