AMOUAGE Interlude Woman

20,00 1 595,00 

AMOUAGE Interlude Woman

Woda perfumowana

Interlude jest jak przestrzeń pośrednia pomiędzy epizodami historii. Od Jubilation do Honour, każdy zapach to rozdział w wielkiej opowieści Amouage. Tym razem zawieszamy powieść w czasie, aby zaprezentować Interlude. Jesteśmy zainspirowani społecznym chaosem, otaczającym nas nieporządkiem i nadmiarem wrażeń. Amouage Interlude jest jedną chwilą w czasie. To przestrzeń, w której uczucia mają charakter introspektywny. Zaglądasz w głąb siebie, dzielisz się strachem, złością, frustracją i radością.

Amouage Interlude Woman jest kompozycją szyprową. W konstrukcji tego zapachu użyto jako głównych składników mirry i kadzidła, które odpowiadają za stan chaosu i nieporządku. Już samo otwarcie wzbudza niepokój poprzez połączenie słodyczy bergamotki i goryczy grejpfruta. W sercu, odkrywamy ten szczególny moment, który jest zarówno osobisty jak i święty. Róży, kadzidłu i drzewu sandałowemu towarzyszy niekonwencjonalne połączenie orzechów, kawy, kiwi, miodu i żywicy agarowej. W bazie, miękka ambra i nuty wanilii łagodzą nieporządek spowodowany przez nuty zwierzęce i skórzane.

Flakon Amouage Interlude został wykonany ze szkła kryształowego w niebieskim kolorze nocnego nieba. Korek jest pozłacany i ozdobiony szafirowym kryształem Swarovskiego. Zewnętrzne opakowanie lśni i wibruje kolorami, tworząc wrażenie abstrakcji i chaosu.

Skład Amouage Interlude Woman:

Nuty głowy: bergamotka, grapefruit, imbir, aksamitka

Nuty serca: kadzidło, róża (absolut), kwiat pomarańczy, kocanki piaskowe, jaśmin, opoponaks

Nuty bazy: wanilia, żywica benzoesowa, ambra, drzewo sandałowe, oud (żywica agarowa), mech dębowy (mąkla tarniowa), nuty skórzane, fasola tonka, piżmo, nuty zwierzęce

Rodzina zapachowa: szyprowa

Kreator: Karine Vinchon-Spehn, Christopher Chong

Pojemność

100 ml, Próbka 1 ml

Marka

Amouage

SKU: 362dbcc411e7 Kategorie: , Tagi: , , , , , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.