CREED Love in White

14,00 895,00 

Creed Love in White

Woda perfumowana

Dla Oliviera Creeda inspiracją były morskie podróże na jachcie, podczas których własnoręcznie zbierał użyte w zapachu esencje. Sam artysta powiedział o Love in White, że jest jak „niezbywalna część natury, która łączy całą ludzkość”.

Love in White pachnie delikatnie, kobieco, przepięknie… Wprowadzeniem do jego historii jest skórka pomarańczy z południowej Hiszpanii. Następnie perfumy urzekają bogatą kompozycją z białych kwiatów: brązowym ryżem z Tonkinu, egipskim irysem, włoskim białym jaśminem, francuskim żonkilem, magnolią i bułgarską różą. Podstawę zapachu stanowi wanilia, ambra i drzewo sandałowe z Mysore. W istocie żadna nuta nie dominuje. Zapach ma głębię pełną doskonałej harmonii.

Część dochodów ze sprzedaży zapachu firma Creed przeznacza na cele Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Edukacji, Nauki i Kultury (UNESCO), która szerzy ideę pokoju na świecie. Pierwszy egzemplarz perfum został wręczony aktorce Angelinie Jolie, która jest ambasadorem dobrej woli Urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR).

Skład  Creed Love in White:

Nuty głowy: skórka pomarańczowa z Włoch

Nuty serca : irys z Florencji, żonkil z Francji, magnolia, bułgarska róża, ryż z Tonkin

Nuty bazy: wanila, ambra, drzewo sandałowe.

Pojemność

30 ml, 75 ml, Balsam do ciała, Próbka 1 ml, Żel pod prysznic

Marka

Creed

SKU: f710481aa8c5 Kategorie: , Tagi: , , , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.