Essential Parfums Bois Imperial

10,00 405,00 

woda perfumowana
Autor: Quentin Bisch

Zapach otwierają zrównoważona tajska bazylia i czarny pieprz z Timut, a następnie wytwarzana w zrównoważony sposób haitańska wetyweria i nuty frezji od Petalii. Serce zbudowane jest wokół drewna Akigala. Ten ekskluzywny naturalny składnik pochodzi z recyklingu nieużywanych części paczuli,

woda perfumowana
Autor: Quentin Bisch

Świeżo zmiażdżone i pikantne liście tajskiej bazylii spotykają się z musującymi, pieprzowymi i grejpfrutowymi aspektami absolutu nepalskiej papryki Timut Pepper. Genialne połączenie, które doskonale kontrastuje z odważną drzewną sygnaturą zapachu.

Zielony, bogaty i ziemisty olejek z haitańskiej wetywerii nawiązuje do Georgywood – ekskluzywnej molekuły o mocnych tonach drewna cedrowego. To wibrujące, drzewne skojarzenie jest rozświetlone wyrafinowaną kwiecistością Petalii.

Majestyczny Akigalawood prawdziwie sygnuje ten zapach. Ten ekskluzywny naturalny składnik jest uzyskiwany z paczuli w procesie biotechnologicznym. Jego wyjątkowy korzenno-drzewny charakter jest wzmocniony bogatym olejkiem z indonezyjskiej paczuli i mocną, trwałą nutą Ambrofix.

Woda perfumowana o stężeniu 16% – Alkohol z Buraka – Bez Barwienia – 93% Naturalny – Unisex.

„Tworzenie piękna, zmysłowości i ekscytacji z czegoś niewidzialnego jest bardzo ekscytujące”

Zmysłowy – Drzewny – Świeży

Kompozycja

Zapach otwierają zrównoważona tajska bazylia i czarny pieprz z Timut, a następnie wytwarzana w zrównoważony sposób haitańska wetyweria i nuty frezji od Petalii. Serce zbudowane jest wokół drewna Akigala. Ten ekskluzywny naturalny składnik pochodzi z recyklingu nieużywanych części paczuli, produkowanych w sposób zrównoważony w Indonezji. To upcykling. Ta ekologicznie produkowana Pathchouli z Indonezji przynosi pikantne nuty wraz z trwałym Ambrofixem. Producenci czerpią korzyści ze szkoleń w zakresie zrównoważonych metod wytwarzania produktów w celu poprawy praktyk rolniczych i destylacji oraz zmniejszenia wpływu na środowisko.

Pojemność

10 ml EDP, 100 ml EDP, Próbka 1 ml, 150 ml edp REFILL, mydło w płynie 500ml, mydło w płynie 500ml REFILL

SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.