LES PARFUMS DE ROSINE Mon Amie La Rose

15,00 675,00 

Nuty zapachowe Mon Amie La Rose:

Nuty głowy: Włoska Bergamotka – Biała herbata Kwiat gruszki – sok bambusowy
Nuty serca: Nuty głowy: Esencja róży – Lotos, szałwia muszkatołowa
Nuty bazy: Kasztan – Leszczyna Jaśmin – Piwonia Cedr – Piżmo

Róża jest najlepszą przyjaciółką i muzą LES PARFUMS DE ROSINE od momentu powstania marki. Kwiat ten jest sercem każdego perfum i stale daje Les Parfums de Rosine oryginalności i wyjątkowości. Kreacja MON AMIE LA ROSE oferuje świeży zapach róży, w swojej prostocie i pięknie.

MON AMIE LA ROSE to pyszny, świeży zapach łączący w sobie delikatność róży, świeżość białej herbaty i miękkość kasztanowca. Zainspirowany różą z rodziny Noisette, słynnym Blush Noisette, MON AMIE LA ROSE ma opisywać delikatny zapach tej róży, który znajduje się na jej sklepieniu przez jeden dzień, wybucha o świcie i zamiera wraz z zmierzchem. W ogrodzie ten pienny krzew róży tworzy idylliczną dekorację, a całe piękno tej róży tkwi w jej prostocie: kształcie, kolorze i zapachu.

Zapach MON AMIE LA ROSE stworzyła Delphine Lebeau. Z bardzo dobrze wyważoną formułą stworzoną z bergamotki z Włoch w nucie głowy, Turecką Esencję różaną i białą herbatą w nucie serca, oraz połączeniem kasztanowca i orzecha laskowego w nucie bazy, tłumaczy ona boskie poczucie świeżości i miękkości. Perfumy MON AMIE LA ROSE to czysty i delikatny zapach, idealny na wiosnę i lato.

Rodzina zapachowa Le Parfums de Rosine Mon Amie La Rose: Kwiatowa

Nuty zapachowe Mon Amie La Rose:

Nuty głowy: Włoska Bergamotka, Biała herbata, Kwiat gruszki, sok bambusowy
Nuty serca: Esencja róży, Lotos, szałwia muszkatołowa
Nuty bazy: Kasztan, Leszczyna, Jaśmin, Piwonia, Cedr, Piżmo

Nos: Delphine Lebeau

Pojemność

100 ml EDP, 50 ml EDP, Próbka 1 ml

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.