MENARD Authent II Cream

3 999,00 

Menard opracował krem, który nie tylko dba o skórę poprzez aktywizowanie już istniejących komórek, tak jak działają wszystkie pozostałe dostępne kremy.

MENARD Authent II Cream

Menard po raz kolejny udowodnił, że jest światowym pionierem w zakresie pielęgnacji odmładzającej. Badania naukowe nad komórkami macierzystymi doprowadziły do rewolucyjnego osiągnięcia – kremu Authent. Komórki macierzyste i starzenie się skóry są ze sobą ściśle powiązane. Odkryto, że ilość komórek macierzystych, które dają początek życiu nowych komórek, zmniejsza się wraz z wiekiem.

Menard opracował krem, który nie tylko dba o skórę poprzez aktywizowanie już istniejących komórek, tak jak działają wszystkie pozostałe dostępne kremy. Laboratorium marki odkryło, że ekstrakty z nasion wiśni ptasiej, zatwaru pangdahai i jęczmienia purpurowego sprzyjają powstawaniu nowych komórek macierzystych i produkcji nowych komórek naskórka i skóry właściwej. Są one zdolne do energicznego wytwarzania kolagenu i składników nawilżających. W rezultacie stosowania kremu Menard Authent dochodzi do widocznego odmłodzenia skóry. Już po pierwszym miesiącu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jest jędrna i rozświetlona. Authent to najlepszy krem dla osób, które mają wysoką motywację, aby pięknie i młodo wyglądać oraz chcą skutecznie rozwiązać problemy skóry, które pojawiają się wraz z upływem czasu.

Stosowanie Menard Authent: Rano, Wieczorem

Pojemność: 50 ml

Pojemność

50 ml

Marka

Menard

SKU: d04b781d58c6 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.