The Different Company Un Parfum de Sens & Bois

598,00 

THE DIFFERENT COMPANY Un Parfum de Sens & Bois

Woda toaletowa

„Un Parfum de Sens & Bois” ma pewnego rodzaju czarno-biały smak, zapach pełen kontrastów, stworzony z cienia i blasku. Ostra, drzewna nuta, która przedziera się ścieżką wśród krzewów i lasów… Strumienie czystości i wdzięku, które wypłynęły z białego fiołka, wyczarowując obraz delikatnych kwiatów wplątanych w białą jedwabną suknię, pięknych oczu spoglądających na ciemność świata. Ostre nuty Sens & Bois pochodzące z czarnego pieprzu i elemi, łączą się z kwiatowym akordem tworząc sensualny przenikliwy zapach.

By stworzyć tą całkowicie ponętną mieszankę Celine Ellena wybrała specjalny rodzaj drzewa cedrowego, chińskie drzewo cedrowe znane ze swej długowieczności i siły. W VIIIw. p.n.e. król Asyrii, swój pałac w stolicy Niniwie, zbudował właśnie z drzewa cerdowego, symbolu wiecznej władzy.

Nuty kwiatowe The DIfferent Comoany Un Parfum de Sens & Bois pochodzą od białego fiołka, rzadkiego i olśniewającego kwiatu o pięknie pachnących płatkach. Czarny pieprz wspaniale miesza się z imbirem i elemi, ostatni często używany dla swoich delikatnych i świeżych nut w drzewnych zapachach. Ten oszałamiający, ciepły i ostry splot, podkreśla piękno i wdzięk białego fiołka przenika nasze zmysły dymnym, ciepłym i pikantnym zapachem. Musisz go mieć jeśli szukasz wykwintnego skarbu ukrytego w najbardziej wyjątkowym zapachowym lesie!

Składniki TDC Un Parfum de Sens & Bois: chińskie drzewo cedrowe, biały fiołek, czarny pieprz, elemi, imbir, patchouli, werbena, bergamota, kadzidło

Pojemność

50 ml, 90 ml

Marka

The Different Company

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.