AMOUAGE Enclave

1 595,00 

Amouage Enclave
woda perfumowana
Ambrowy |
Drzewny | Przyprawowy

Gdy ostatnie promienie słońca żegnają fiordy Musandam, Enclave w wyrafinowany sposób przedstawia świeżość uwięzioną w bogatej, ziemistej, ciepłej kryjówce, gdzie ląd styka się z morzem.

Amouage Enclave
woda perfumowana

Zachód słońca w Musandam

Płonące nuty kardamonu i różowego pieprzu CO2 malują świeżość, która pojawia się, gdy ostatnie promienie ochrowego słońca, bogatego i ciepłego jak kora cynamonu, uderzają w głębokie i zatroskane morze.

Delikatny absolut róży w połączeniu z drogocennym olibanum tworzą razem odcienie zachodu słońca, ich delikatne odcienie pomarańczu i różu, gdy tańczą na tle zbliżającej się nocy czystego serca paczuli i ciemnej wetywerii.

W końcu zapada noc, ambrowa chmura ciemności, skórzaste saffiano i piaszczyste labdanum, a chłodne powietrze pustynnych nocy nadchodzi poprzez zadziwiająco długą nutę świeżej mięty zielonej przesiąkniętej Amber Xtreme.

Skład Amouage Enclave:
Nuty głowy: olejek kardamonowy, olejek z mięty zielonej, CO² z różowego pieprzu i olejek z kory cynamonu.
Nuty serca: absolut róży, serce paczuli, olejek olibanum i olejek wetiwerowy.
Nuty bazy: Saffiano™, AmberXtreme™ i żywica labdanum.

Perfumiarz Amouage Enclave: Julien Rasquinet
Cudowne dziecko perfumerii, Julien Rasquinet nauczył się sztuczek rzemieślniczych od legendarnego Pierre’a Bourdona. Od tego czasu stworzył swój własny podpis: bogaty, fantazyjny, odważny w przedawkowaniu, odzwierciedlający jego nietypowe pochodzenie i życie spędzone między Paryżem a Dubajem.

Pojemność

100 ml EDP

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.