AMOUAGE Ashore

1 595,00 

Amouage Ashore
woda perfumowana
Kwiatowy

Na wybrzeżu Ras Al Jinz, w środku lata, kiedy słońce jest pośrodku nieba, Ashore przedstawia miraż zmysłów.

Letnie światło w Raz-al-Jinz

W środku lata oślepiające światło różowego pieprzu i kardamonu kontrastuje z suchym ciepłem liści kurkumy, złotego jak piaski niekończącego się wybrzeża.

Absolut jaśminu sambaki, ze swoimi brutalnie owocowymi odcieniami, wzmacnia władczy i niepokojąco jasny Słoneczny Akord, który Absolut Róży napełnia swoim korzennym ciepłem.

Ogromne błękitne morze rozbija się o brzeg, a palący wiatr niesie ze sobą słony zapach Ambry i lepki, dymny zapach Olibanum Hyperabsolute, krystalizując w nim zapach przypraw i drzewa sandałowego, które płoną po drugiej stronie morza.

Hipnotyzujące kwiatowo-słoneczne perfumy Ashore przedstawiają miraż zmysłów, który pojawia się każdego lata na wybrzeżu Ras al Jinz.

Skład Amouage Ashore:
Nuty głowy: CO² z różowego pieprzu, olejek kardamonowy i olejek z liści kurkumy.
Nuty serca: absolut jaśminu wielkolistnego, akord słoneczny i absolut róży.
Nuty bazy: akord ambry, olibanum hyperabsolute i olejek z drzewa sandałowego.

Perfumiarz Amouage Ashore: Mackenzie Reilly Prawdziwa nowojorczanka, Mackenzie Reilly jest jedną z wschodzących gwiazd przemysłu perfumeryjnego. Antropolożka zafascynowana tym, co niewidzialne w perfumach, wszystkie jej kreacje mają pewien architektoniczny i minimalistyczny styl, podkreślając niektóre z najrzadszych i najcenniejszych naturalnych materiałów.

Pojemność

100 ml EDP

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.