AMOUAGE Fate Man

945,00 1 225,00 

AMOUAGE Fate Man

Woda perfumowana

Fate to nowy rozdział opowieści Amouage. Jest jednocześnie zakończeniem cyklu rozpoczętego wraz z Jubilation i kontynuowanego w Lyric, Epic, Memoir, Honour i Interlude. Tematem przewodnim Fate jest przyszłość. Jawi się ona tutaj z jednej strony jako niepewność, a z drugiej jako przeznaczenie i los, który jest nieunikniony. Jak mówi Christopher Chong – dyrektor kreatywny marki Amouage – „Filozofia przeznaczenia pozostaje niejasna. Chciałem uszanować potęgę tajemnicy i zakończyć opowieść bez podawania konkluzji. Zapachy Amouage zawsze rzucały wyzwanie konwencji – ostatnia opowieść naszego rozdziału nie nakreśla ostatecznego losu bohaterów, ale zostawia im wolność. Gdzieś oczekuje na nich przeznaczenie…”. Fate to wędrówka w nieznane, w to co przyniesie nieuchronność jutra. Jest intrygującą mocą tego, co ma nastąpić.

Aby wyrazić złożoność tego, co przyniesie los, klasyczny flakon Amouage stworzony został z przezroczystego szkła, przyozdobionego tęczową poświatą, przywołując zjawisko iryzacji. Jego zwieńczeniem jest złoty korek, na którym umieszczony jest kryształ Swarovskiego imitujący aurora borealis, czyli zorzę polarną.

Fate Man otwiera się nutami imbiru, kminu i absyntu skropionego soczystą mandarynką. W sercu dochodzimy do róży zatopionej w kadzidle. W bazie piżmo, bób tonka, lukrecja wraz z sandałowcem i cedrem nadają ton oczekiwania oraz niepokoju.

Skład Amouge Fate Man:

Nuty głowy – mandarynka, szafran, absynt, imbir, kmin

Nuty serca – kocanka włoska (nieśmiertelnik), róża, kadzidło (olibanum), lawenda, czystek (labdanum), balsam copahu

Nuty bazy – czystek (labdanum), cedr, lukrecja, bób tonka, sandałowiec, piżmo

Pojemność

100 ml EDP, 50 ml EDP

Marka

Amouage

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.