HISTOIRES DE PARFUMS 1899 Ernest Hemingway

150,00 670,00 

HISTOIRES DE PARFUMS 1899 Ernest Hemingway

Woda perfumowana

Ernest Hemingway, kolejny utalentowany pisarz oddaje swoją duszę olfaktorycznej bibliotece Histoires de Parfums. Założyciel marki, Gérald Ghislain, opowiada historie poprzez zapachy. Tak jak pisarz odzwierciedla swoje emocje w książkach. Tym razem kreśli nam obraz Ernesta Hemingwaya w kwiatowych perfumach, z przyprawami i ziołowymi nutami, gdzie egzotyczne wonności spotykają bardziej znane nuty.

Urodzony u progu stulecia, które zmieniło porządek świata, Ernest Hemingway był zaangażowany w wydarzenia odwracające bieg swojej ery. Z USA do Hiszpani, z Włoch przez Paryż na Kubę. Podróże Hemingwaya mówią wiele o jego przekonaniach. To odkrywca nowego rodzaju. Jego pisarstwo przedstawia nową wizję świata, która miesza w sobie rzeczywistość z fikcją. Aktywista, intelektualista i indywidualista, któremu zawsze udaje się znaleźć sposób, a tym samym wyrazić, jedyny w swoim rodzaju styl.

To właśnie pasja Hemingway’a została zamknięta w tym zapachu. Od żołnierza, poprzez podróżnika, dziennikarza do wielkiego pisarza. Jego niepowtarzalne trasy zapraszają nas do podróży, wyobraźni i działania. Histoires de Parfums 1899 to hołd dla człowieka niepowtarzalnego i wyjątkowego.

Skład Histoires de Parfums 1899 Ernest Hemingway:

Nuty głowy: włoska bergamotka, jałowiec, czarny pieprz

Nuty serca: kwiaty pomarańczy, florencki irys, cynamon

Nuty bazy: wanilia, wetiwer, żółta ambra

Nuta: Orientalno-przyprawowa

Pojemność

120 ml, 14 ml, 60 ml

Marka

Histoires de Parfums

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.