AMOUAGE Meander

1 595,00 

Amouage Meander
woda perfumowana
drzewny

Amouage Meander bada radosne uczucie szczęścia w krainie mgły, bujnej zieleni gór i płynących strumieni.

Amouage Meander
woda perfumowana

Monsunowe mgły Salalah

Synergia świeżego różowego pieprzu i ożywiającego czarnego pieprzu wraz z gęstym, owocowym i kredowym sercem marchwi ożywia wszechogarniające mgły pory monsunowej.

Spokojne i stabilne, otulają bujny krajobraz szmaragdowego Absolutu Jonquille i bogatego Absolutu Róży, po czym wspinają się na blade klify ziemistego irysa i ciemnych, wilgotnych gajów Cypriolu.

Surrealistyczny marsz białych mgieł drzewa sandałowego, skradających się w górę i w górę, aż w końcu napotykających niekończącą się pustynię, wciąż gorącą od zapachu suchej wetywerii i balsamicznego żywicy kadzidłowej – bariery nie do przebycia.

Misterna mieszanka drzew i płynnych przypraw, Meander oddaje radosne uczucie szczęścia, gdy południe Omanu zamienia się w krainę mgły i płynących strumieni.

Skład Amouage Meander:
Nuty głowy: olejek olibanum, serce marchwi, CO² z różowego pieprzu i olejek z czarnego pieprzu.
Nuty serca: irys, absolut róży, cypriolowe serce i absolut żonkila
Nuty bazy: żywica olibanum, olejek z wetywerii i olejek z drzewa sandałowego.

Perfumiarz Amouage Meander: Mackenzie Reilly Prawdziwa nowojorczanka, Mackenzie Reilly jest jedną z wschodzących gwiazd przemysłu perfumeryjnego. Antropolożka zafascynowana tym, co niewidzialne w perfumach, wszystkie jej kreacje mają pewien architektoniczny i minimalistyczny styl, podkreślając niektóre z najrzadszych i najcenniejszych naturalnych materiałów.

Pojemność

100 ml EDP

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.