Essential Parfums The Musc
woda perfumowana
Autor: Calice Becker
Jednocześnie świeży, miodowy i ciepły, The Musc to subtelna mieszanka urzekających zapachów. Otwiera się czerwonym imbirem z Laosu i naturalną lavandin grosso z Francji. Naturalny i zrównoważony wosk pszczeli wnosi do serca kremową słodycz, połączoną z czystą nutą piżma nirwanolidowego. Naturalne drzewo sandałowe Australii podkreśla mieszankę ciepłymi, drzewnymi tonami.
Australijskie drzewo sandałowe, posadzone 20 lat temu, zapewnia społecznościom aborygeńskim ochronę i zrównoważony rozwój ich ziemi.
Woda perfumowana skoncentrowana 17% – Alkohol z Buraka – Bez Barwienia – 88% Naturalny – Unisex.
Mydło w płynie do ciała i rąk delikatnie perfumowane The Musc marki Calice Becker – 98% naturalne.
Perfumiarz Calice Becker
„Wyobraziłem sobie ten zapach jako chmurę otulającego i kojącego piżma. Pyszne piżmo zmieszane z czerwonym imbirem, lawendą, promiennym kwiatowym sercem i delikatnymi, drzewnymi tonami wysublimowanego albumu z drzewa sandałowego z Australii.
czarujący – kwiatowy – ciepły
Kompozycja
Etyczne pozyskiwanie Reg Ginger z Laosu wdrażającego podejście polikulturowe i naturalne Lavandin grosso z Francji. Wosk pszczeli również z Laosu pozwolił na budowę 2 szkół średnich i ograniczył exodus ze wsi. Australijskie drzewo sandałowe promujące zrównoważone dostawy oleju z drzewa sandałowego, który jest pozyskiwany przez społeczności aborygeńskie w południowej części Australii Zachodniej. Duet syntetycznego piżma (Nirvanolide i Serenolid, ekskluzywny captif firmy Givaudan) oferujący świeże, kremowe nuty i długotrwałą trwałość z odrobiną słodkiego aspektu.