SERGE LUTENS L’Eau

430,00 

SERGE LUTENS L’Eau

Woda perfumowana

Dwie dekady po wydaniu swoich barokowych eliksirów, Serge Lutens nadal szokuje. L’Eau Serge Lutens tak bardzo modyfikuje tradycyjną wizję uniwersalnego zapachu, że sam mistrz nazwał go anty-perfumami. Jest wysublimowanym pomysłem na dni, kiedy chcesz odpocząć od tradycyjnej wody. Pozwolić sobie na pełną elegancji współczesność. L’Eau Serge Lutens jest pierwszym zapachem Mistrza, który zrywa z jego dotychczasowymi orientalnymi inspiracjami. Jak sam mówi:

Kluczem do tego zapachu są składniki, których nie użyłem do ich tworzenia. Zatem: żadnych przypraw, kwiatów, drzew owocowych, żadnych nut zwierzęcych. Zamiast tego – świeżość przywodzaca na myśl elegancką białą koszulę, świeżo wypraną w najdroższym mydle świata.

Taka jest L’Eau Serge Lutens. Już pierwsze aldehydowe nuty przywołują olfaktoryczne obrazy surowej płaszczyzny żelaza, oprawione mydlaną skorupą bieli w odcieniu kości słoniowej. Świeżości L’Eau Serge Lutens dodaje cytrusowo-zielona nuta magnolii i konwalie, których liście jeszcze przed chwilą zmagały się z ciężarem porannych kropli rosy. Sięgając głębi, tego wyjątkowego zapachu, na moment zatrzymujemy się przy drzewnej ambrze, w zaskakujący sposób połączonej z pełnym świeżości aromatem szałwii, by w finale doświadczyć delikatnego dotyku ozonowej mgiełki. L’Eau Serge Lutens, pomimo swojej wietrzności, podtrzymywany przez eliksir z białego piżma, wyjątkowo długo pozostaje na skórze, pozostając synonimem współczesnej elegancji.

Pojemność

100 ml

Marka

Serge Lutens

SKU: 7da38c5589fc Kategorie: , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.