BOND NO. 9 Bryant Park

486,00 720,00 

BOND NO. 9 Bryant Park

woda perfumowana

Wyobraź sobie oazę spokojnej zieleni, niespodziewanie umieszczoną w kanionie drapaczy chmur nieopodal Times Square, w sercu środkowej części Manhattanu. Dodaj rozświetlone mega namioty, najlepszych projektantów, światowej klasy modelki, prasę, kupujących i oczywiście najnowsze kolekcje mody. Tak wygląda dzisiaj Bryant Park.

Bryant Park stał się inspiracją dla dwudziestego ósmego zapachu Bond No. 9, najbardziej orientalnej wody perfumowanej: połączenia róży i paczuli z różowym pieprzem. Ten wysublimowany park w latach 30-tych nie cieszył się dobrą reputacją. W latach pięćdziesiątych został ponownie zaprojektowany przez francuskiego tradycjonalistę, z dużym centralnie położonym trawnikiem, eleganckimi ścieżkami, kamiennymi balustradami, owalnym placem i fontanną. W latach 70-tych park ponownie podupadł.

Bryant Park w Nowym Jorku

Bryant Park w Nowym Jorku (fot. Jean-Christophe Benoist)

Jednak wraz z wielbicielami mody i designu lat 90-tych w to miejsce przybyła letnia muzyka, filmy, przedświąteczne zakupy oraz Nowojorski Tydzień Mody, który zmienił Bryant Park na zawsze, nadając mu charakterystyczną wysublimowaną scenerię.

Flakon Bond No. 9 Bryant Park to artystyczny projekt ozdobiony różowymi, lawendowymi i czarnymi kłębiastymi wzorami na białym tle. Przypomina bogatą tkaninę jedwabną z przełomu lat 50-tych i 60-tych.

BRYANT PARK – damski

Nuty głowy: nie taka grzeczna KONWALIA, przebojowy RABARBAR, nie do pogardzenia RÓŻOWY PIEPRZ

Nuty serca: RÓŻA – doza kobiecości, zuchwała PACZULA

Nuty bazy: ciepła i dekadencka MALINA, miękka, zmysłowa AMBRA

Pojemność

100 ml, 50 ml

Marka

Bond no. 9

SKU: ab040344e4c5 Kategorie: , Tagi: , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.