HISTOIRES DE PARFUMS 1889 Moulin Rouge

125,00 640,00 

HISTOIRES DE PARFUMS 1889 Moulin Rouge

Woda perfumowana

Histoires de Parfums Moulin Rouge to wielki tryumf Paryża, jego zmysłowej dumy i sensualności. Stolicę Francji otula noc. Kolorowy snop światła pada z Moulin Rouge. W środku kabaret budzi się do życia. Ludzie zaczynają szeptać, czekając w niecierpliwości. Kieliszki z szampanem dźwięczą i kurtyna idzie w górę. Muzyka zaczyna rozbrzmiewać, a w chmurze piór i cekinów tancerze wchodzą na scenę. Niech uczta zmysłów się rozpocznie!

W Moulin Rouge Histoires de Parfums postawiło na korzenny cynamon, który łączy się z cukrem i rozpływa się w absynt. W tym samym czasie róża damasceńska uwalnia swoją zmysłowość, żartobliwie uwodząc każdego widza swoim urokiem. Widownia i tancerze grają różne role, ale muzyka łączy ich na tę noc zabawy i podniecenia. Zauroczenie się nie kończy – czas staje w Moulin Rouge.

Moulin Rouge

Moulin Rouge

Przedstawienie dobiega końca i kurtyna opada, ale przyjęcie toczy się dalej. Za kulisami, lustra odbijają sylwetki śmiejących się ludzi. Zapach uwodzicielskiego pudru irysa i namiętna czerwień szminki otoczone zostają chmurą piżma i paczuli. Wspólnie wypływają na ulice Paryża, wypełniając je zmysłowością. Wspomnienie i zapach tej niezapomnianej nocy trwa do rana.

Histoires de Parfums Moulin Rouge  to feeria zmysłów: w uderzającym do głowy połączeniu pudrowej szminki, musującej mandarynki, okrągłej śliwki, ciała ocierają się o siebie nawzajem w chmurze piór i brokatu.

Kiedy korzenne ciepło cynamonu napotyka w Moulin Rouge  leśny cień nocy zielonego absyntu, osiągamy szczyt euforii. Róża damasceńska odkrywa swoją zmysłowość, a puder z irysa, w chmurze piżma i paczuli, wzmaga zauroczenie.

Emocje: migoczące, zmysłowe, uderzające do głowy.

Skład Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge:

mandarynka, absynt, róża damasceńska, suszona śliwka, cynamon, irys, paczula, piżmo, futro

Rodzina zapachowa: pudrowo-kwiatowa

Kreator: Gerald Ghislain

Pojemność

120 ml, 14 ml, 60 ml

Marka

Histoires de Parfums

SKU: 6e6414684db7 Kategorie: , Tagi: , , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.