LES PARFUMS DE ROSINE Rose Par Essence

18,00 816,00 

Dzieło Serge’a de Oliveiry. Ten zapach jest idealną interpretacją perfum z esencją róży. Apoteoza tego zapachu w zielonej i metalicznej świeżości.

Został stworzony do samodzielnego noszenia lub nakładania na inne kreacje Les Parfums de Rosine!

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: esencja bergamotki, Esencja Cytrusowa
Nuty serca: esencja niebieskiegorumianku, Esencja Róży Tureckiej
Nuty bazy: ambroxan, piżmo, drzewosandałowe

SZTUKA WARSTW
Te dwa niezwykle bogate w naturalne składniki perfumy stworzył Serge de Oliveira z ROBERTET z ideą rozwinięcia interpretacji zapachu czystej esencji róży (uzyskanej z destylacji) i czystego absolutu z róży (uzyskanego z maceracji). Bardziej złożone niż same składniki perfumeryjne, te dwa perfumy można oczywiście stosować samodzielnie, jeden delikatnie świeży z ROSE PAR ESSENCE, a drugi głęboki i miodowy z ROSE ABSOLUMENT: elegancki, klasyczny, piękny. Ale zostały również opracowane, aby można je było nakładać warstwowo z wszystkimi innymi dziełami LESPARFUMS DE ROSINE.

ROSE PAR ESSENCE jest świetlisty i kumulujący, co stanowi idealne uzupełnienie do codziennego użytku.

ROSE ABSOLUMENT to fantastyczna zmysłowa nuta bazy, która będzie towarzyszyć naszym perfumom, nadając im bardziej nocnego charakteru. W każdym razie zwiększa to wyrafinowanie zapachów LESPARFUMS DE ROSINE.

I oczywiście ROSE PAR ESSENCE i ROSE ABSOLUMENT można mieszać w celu uzyskania niesamowitych, bogatych i uwodzicielskich perfum różanych.

Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa

Nos: Serge de Oliveira

Rok premiery: 2020

Pojemność

100 ml EDP, 50 ml EDP, Próbka 1 ml

SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.