Valmont PRIME RENEWING PACK maska antystresowa przeciw oznakom zmęczenia

826,00 

Maska która natychmiast dodaje skórze blasku. Maska przeciwstresowa i przeciwdziałająca zmęczeniu.

Dzięki bardzo drobnej konsystencji ta bogata i kremowa, ale nietłusta maska łagodzi oznaki zmęczenia, a rysy twarzy wyglądają na zrelaksowane. W ciągu kilku minut daje takie same wyniki jak doskonale przespana noc.

MASKA ANTYSTRESOWA PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA
Dzięki bardzo delikatnej konsystencji ta bogata i kremowa, ale nietłusta maska wygładza i rozluźnia skórę na twarzy. W ciągu kilku minut daje takie same rezultaty, jak wspaniale przespana noc.

STOSOWANIE:
Codziennie, jako natychmiastowy zabieg równoważący: rano nałóż cienką warstwę na twarz i szyję. Pozostaw na 3 do 5 minut i usuń nadmiar miękką, wilgotną ściereczką. LUB

Codziennie, jako zabieg progresywny: rano nałóż małą ilość na twarz i szyję i wcieraj kolistymi ruchami. Kontynuuj z kremem dostosowanym do twoich potrzeb. LUB

Od czasu do czasu, dla szybkiej metamorfozy: nałóż grubą warstwę na twarz i szyję. Pozostaw na 20 minut. Wykonaj krótki masaż twarzy i usuń nadmiar miękką, wilgotną ściereczką.

REZULTAT:
Zmarszczki są widocznie wygładzone. Skóra jest stonowana, gładka i pełna blasku. Rysy są zrelaksowane. Pory są niewidoczne.

Rodzaj skóry

Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Wrażliwa

Stosowanie

Uniwersalny

Pojemność

50 ml

Składnik

Kompleks Cellular Prime, Mleczan mentylu, Tlenek tytanu

Konsystencja

Krem

Marka

Valmont

  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.