Valmont PRIME RENEWING PACK maska antystresowa przeciw oznakom zmęczenia

1 247,00 

Maska która natychmiast dodaje skórze blasku. Maska przeciwstresowa i przeciwdziałająca zmęczeniu.

Dzięki bardzo drobnej konsystencji ta bogata i kremowa, ale nietłusta maska łagodzi oznaki zmęczenia, a rysy twarzy wyglądają na zrelaksowane. W ciągu kilku minut daje takie same wyniki jak doskonale przespana noc.

Pojemność: 75 ml

MASKA ANTYSTRESOWA PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA
Dzięki bardzo delikatnej konsystencji ta bogata i kremowa, ale nietłusta maska wygładza i rozluźnia skórę na twarzy. W ciągu kilku minut daje takie same rezultaty, jak wspaniale przespana noc.

STOSOWANIE:
Codziennie, jako natychmiastowy zabieg równoważący: rano nałóż cienką warstwę na twarz i szyję. Pozostaw na 3 do 5 minut i usuń nadmiar miękką, wilgotną ściereczką. LUB

Codziennie, jako zabieg progresywny: rano nałóż małą ilość na twarz i szyję i wcieraj kolistymi ruchami. Kontynuuj z kremem dostosowanym do twoich potrzeb. LUB

Od czasu do czasu, dla szybkiej metamorfozy: nałóż grubą warstwę na twarz i szyję. Pozostaw na 20 minut. Wykonaj krótki masaż twarzy i usuń nadmiar miękką, wilgotną ściereczką.

REZULTAT:
Zmarszczki są widocznie wygładzone. Skóra jest stonowana, gładka i pełna blasku. Rysy są zrelaksowane. Pory są niewidoczne.

Pojemność: 75ml
Rodzaj skóry

Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Wrażliwa

Stosowanie

Uniwersalny

Pojemność

75 ml

Składnik

Kompleks Cellular Prime, Mleczan mentylu, Tlenek tytanu

Konsystencja

Krem

Marka

Valmont

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.